Facebook LinkInstagram Link
Logo Moistry

0


O Moistry

Cześć, z tej strony Agnieszka - jestem magistrem kosmetologii i założycielką marki Moistry.

Witam Cię w świecie skutecznej kosmetyki naturalnej - mojej największej pasji i sposobu na życie.

W świat kosmetyki sama wkroczyłam jeszcze przed studiami, gdy walczyłam z trądzikiem. Problem ten zresztą uporczywie mi towarzyszył przez kolejne lata nauki. Próbowałam wszystkiego... i było to jak obsesja! Wiedziałam, że w końcu znajdę krem, którego wszystkie składniki będą mi odpowiadały. Ale nie wiedziałam, w jaki sposób.

Rewolucja nastąpiła, gdy pewnego dnia mąż zapytał mnie: "Narzekasz na składy kosmetyków, a skoro tyle wiesz, to czemu nie zrobisz kremu sama?".

Ta myśl zmieniła wszystko, a laboratorium stało się moim drugim domem. Od kilku lat tworzę kosmetyki wyjątkowe i naprawdę skuteczne. Takie, które rozwiązałyby mój problem już wtedy, gdy byłam młodsza. Takie, które skutecznie pomagają innym już teraz. I takie, dzięki którym nie będę już musiała szukać w przyszłości.

Czemu kosmetyki Moistry są wyjątkowe i skuteczne?

Są pozbawione zbędnych wypełniaczy, stabilizatorów, nadmiaru konserwantów i substancji poprawiających konsystencję. Absolutnie wszystkie składniki mają określone działanie i znalazły się w recepturze w konkretnym celu. Wszystkie kosmetyki przeszły celująco badania mikrobiologiczne, dermatologiczne, fizykochemiczne, aplikacyjne, stabilności, konserwacji i kompatybilności z opakowaniem.

Mają starannie dobrane składy tak, aby rozwiązywać problemy. Moistry to nie tylko świadoma pielęgnacja skóry - to sposób, aby coś zamierzonego osiągnąć. Zawsze stawiam sobie efekt i bezpieczeństwo za punkt honoru! Żeby potwierdzić skuteczność receptur, sprawdzam je wszystkie na szerokiej grupie osób, w tym też na sobie i moich najbliższych.

Są naturalne i wydajne, przy czym nie są komedogenne (nie zapychają). Wszystkie działają też przeciwstarzeniowo, bo fundamentem zdrowej, gładkiej skóry bez zmarszczek jest codzienne jej nawilżanie i odżywianie. Skóra nie ma daty ważności, a najważniejsze jest, żeby wsłuchiwać się w potrzeby, które ma w danym momencie. Kosmetyki Moistry są po prostu na te potrzeby odpowiedzią.

Są bardzo bezpiecznie zapakowane. Żeby zadbać o ich najwyższą jakość, zdecydowałam się wybrać specjalne opakowania typu airless, które chronią skład produktu przed dostępem powietrza i zanieczyszczeń ze środowiska. Dzięki temu kosmetyki nie są narażone na bakterie.

Jestem pewna, że pokochacie kosmetyki Moistry nie tylko dlatego, że obecnie obserwuje się modę na bio, eko i naturalność, ale dlatego, że one naprawdę działają! Każdą partię wykonuję ręcznie i przygotowuję tak, jakbym robiła ją dla siebie. Dlaczego?

Bo to moja pasja i realizacja najważniejszej potrzeby na świecie - bycia użytecznym!

- Agnieszka Pyrzyk, właścicielka marki Moistry


A poniżej pamiątki (certyfikaty) z drogi, którą przebyłam by tworzyć własne kosmetyki:

  • Dyplom ukończenia studiów kosmetologicznych na UJ w Krakowie (.pdf)
  • Ocena bezpieczeństwa kosmetyków w teorii i praktyce (.pdf)
  • Badania i produkcja kosmetyków (.pdf)
  • Recepturowanie, etykieta i badania produktów kosmetycznych (.pdf)
  • Azjatyckie inspiracje kosmetyczne (.pdf)

Dane firmy

Moistry Agnieszka Pyrzyk

ul. Marii i Bolesława Wysłouchów 25H

30-611 Kraków

NIP: 7561956248

REGON: 383417401


Copyright @ 2021 Moistry