Szukaj

Zestaw Krem + Pianka


Owocowa pianka do mycia twarzy i krem dopasowany pod potrzeby Twojej skóry to idealny, naturalny duet. Dlaczego? Odpowiednie oczyszczanie i pielęgnacja muszą iść w parze, aby skóra była zdrowa i piękna.

Zmyty makijaż oka bez użycia wacików - wystarczy nałożyć porcję na zamknięte oczy i masować przez chwilę (ok 10 sekund), tak żeby pianka rozpuściła tusz i inne kosmetyki. W drugim etapie oczyszczania powtarzamy ten krok, aby dokładnie domyć linię rzęs. Im cięższy makijaż tym dłuższe masaże. Pianka rozpuszcza również wodoodporny tusz, tylko trzeba dłużej pomasować.


Naturalna pianka skutecznie zmyje makijaż twarzy i oczu, a dodatkowo oczyści Twoją skórę bez nadmiernego ingerowania w warstwę hydrolipidową naskórka. Posiada fizjologiczne pH i delikatne składniki myjące, pochodzenia naturalnego, które nie wysuszają skóry. Tak przygotowana skóra idealnie przyjmie składniki zawarte w kremie, który jest niesamowicie wydajny. Bardzo cienka warstwa wybranego naturalnego kremu zadba o nawilżenie, odżywienie skóry i pomoże w walce z niedoskonałościami takimi jak: przebarwienia pozapalne, drobne zmarszczki, wiotkość, odwodnienie, zaskórniki i zaczerwienienia.

Pianka owocowa + dowolny krem do skóry:

- naczynkowej

- suchej

- dojrzałej

- problematycznej


SPOSÓB UŻYCIA: naciśnij 1 raz pompkę pianki na wilgotne dłonie, delikatnie masuj przez kilkanaście sekund skórę twarzy wraz z okolicą oczu, następnie zmyj letnią wodą. Jeśli był nałożony makijaż/wodoodporny krem z filtrem, powtórz kroki - w myśl dwuetapowego oczyszczania twarzy, czyli najpierw demakijaż, później oczyszczanie. I to wszystko jednym produktem, bez używania wacików.
Do porannego oczyszczania twarzy wystarczy pół pompki produktu.

Po umyciu twarzy, można ją stonizować i następnie nałożyć cienką warstwę kremu. 

Wskazówka do kremu: jedna pompka kremu wystarcza na twarz, szyję i dekolt, więc jeśli nakładasz krem tylko na twarz, wystarczy pół pompki.

TO JEST PRODUKT NATURALNY, więc przed wprowadzeniem do pielęgnacji należy zrobić próbę uczuleniową. Przy skórach wrażliwych, z naruszoną barierą hydrolipidową, może wystąpić lekkie zaczerwienienie po zastosowaniu, ponieważ kremy są bogate w składniki aktywne. Jeśli coś niepokojącego wystąpi, polecam wprowadzać kosmetyk powoli, np. 2-3 razy w tyg.

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji