Szukaj

Zestaw Krem + Pianka


Owocowa pianka do mycia twarzy i krem dopasowany pod potrzeby Twojej skóry to idealny, naturalny duet. Dlaczego? Odpowiednie oczyszczanie i pielęgnacja muszą iść w parze, aby skóra była zdrowa i piękna.


Naturalna pianka skutecznie zmyje makijaż twarzy i oczu, a dodatkowo oczyści Twoją skórę bez nadmiernego ingerowania w warstwę hydrolipidową naskórka. Posiada fizjologiczne pH i delikatne składniki myjące, pochodzenia naturalnego, które nie wysuszają skóry. Tak przygotowana skóra idealnie przyjmie składniki zawarte w kremie, który jest niesamowicie wydajny. Bardzo cienka warstwa wybranego naturalnego kremu zadba o nawilżenie, odżywienie skóry i pomoże w walce z niedoskonałościami takimi jak: przebarwienia pozapalne, drobne zmarszczki, wiotkość, odwodnienie, zaskórniki i zaczerwienienia.

Pianka owocowa + dowolny krem do skóry:

- naczynkowej

- suchej

- dojrzałej

- problematycznej


SPOSÓB UŻYCIA: naciśnij 1 raz pompkę pianki na wilgotne dłonie, delikatnie masuj przez kilkanaście sekund skórę twarzy wraz z okolicą oczu, następnie zmyj letnią wodą. Jeśli był nałożony makijaż/wodoodporny krem z filtrem, powtórz kroki - w myśl dwuetapowego oczyszczania twarzy, czyli najpierw demakijaż, później oczyszczanie. I to wszystko jednym produktem, bez używania wacików.
Do porannego oczyszczania twarzy wystarczy pół pompki produktu.

Po umyciu twarzy, można ją stonizować i następnie nałożyć cienką warstwę kremu. 

Wskazówka do kremu: jedna pompka kremu wystarcza na twarz, szyję i dekolt, więc jeśli nakładasz krem tylko na twarz, wystarczy pół pompki.

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji